Plastové zatravňovací dlaždice

Potřebujete zpevnit příjezdovou cestu k domu či parkovací stání před domem či příjezd ke garáži, ale nechcete mít u domu velkou betonovou či asfaltovou plochu? Pak jsou pro vás ideálním řešením zatravňovací dlaždice.

Plastové zatravňovací dlaždice vám umožní zpevnit povrch stejně jako betonové dlaždice nebo asfalt, ale estetický dojem je mnohem lepší.

Plastové vs. betonové zatravňovací dlaždice

Rozhodli jste se pro zatravňovací dlaždice a teď jen váháte, zda pořídit betonové nebo plastové? Dovolte nám, abychom vám stručně shrnuli jednotlivé výhody a nevýhody obou materiálů pro výrobu zatravňovacích dlaždic.

Ve srovnání s betonovými zatraňovacími dlaždicemi jsou plastové zatravňovací dlaždice výrazně lehčí – metr čtvereční váží pouhých 4,3 kg oproti 147,91 kg betonových. To má samozřejmě vliv i na cenu dopravy. Zatímco plastové zatravňovací dlaždice si odvezete v kufru auta, betonové vám musí přivézt nákladní auto a náklady na dopravu pak mohou narůst o tisíce.

Plastové zatravňovací dlaždice jsou také odolnější proti povětrnostním podmínkám, UV záření a solím. Také jejich pokládka je snazší a zvládne ji i amatér.

AKCE – Sleva na zatravňovací dlaždice

Nyní při objednávce více než 240 ks plastových zatravňovacích dlaždic ušetříte ještě víc. Metr čtvereční vás tak vyjde na 312 Kč namísto běžných 392 Kč.

Kontakt

Garden Pardubice
Komenského 374
Pardubice
Zákaznická podpora/objednávky: 777-176-260
WEB: www.zatravnovaci-dlazdice.cz